عدم کلاهبرداری

تراست پِی یا پرداخت امن تراست باعث کاهش کلاهبرداری های اینترنتی تا 0 درصد میشود و این فرصت بینظیر برای معاملات پرداخت امن هست.

رضایت فروشنده

اطمینان فروشنده از واریز وجه به حسابش و قانونمند بودن سیستم پرداخت برای افزایش کارایی

رضایت خریدار

با استفاده از پرداخت امن خدمات عرضه شده به شما شامل گارانتی میشود و در صورت نارضایتی ، وجه عودت داده میشود.

App

پرداخت امن تراست چیست و گونه کار میکند ؟

تراست یک واسط پرداخت برای معاملات طرفین میباشد که ابتدا هزینه معامله شده را به صورت کامل از مشتری دریافت میکند و پس از انجام تعهدات فروشنده ، هزینه را به حساب فروشنده واریز میکند . طبیعی است در صورت عدم انجام تعهدات هزینه به حساب خریدار باز میگردد.

چرا پرداخت امن تراست؟

تراست به عنوان اولین مرکز کنترل مالی خدمات تبلیغاتی و فریلنسری امکانی را ایجاد کرده است تا بتوانید با اطمینان کامل معاملات خود را انجام دهید . تراست با دریافت مجوز کار از نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه بانک پارسیان فرایند کاملا مطمین و دقیقی را ایجاد کرده تا کاربران به راحتی خرید خود را نهایی کنند.

App

تجربه دیگران در استفاده از خدمات تراست

تراست با انجام معاملات دقیق و خدمات رسانی با سرعت بالا کیفیت و اثر بخشی معاملات را تا حد زیادی بالا برده است.

اولین تجربه ای که با تراست داشتم با یک پیج تبلیغات در اینستاگرام بود . به درخواست من خیلی خوب و در زمان عالی رسیدگی شد و رضایت داشتم .

کسب و کار در زمینه پزشکی

کاربر تراست

یکم اولش استرس داشتم چون جزو اولین مشتری ها بودم تا اونجایی که دیدم تو سایت تجربه افراد داخلش نبود . اما خب خرید مطمینی بود و حتما تو سفارشات بعدی هم از تراست استفاده میکنم

کسب و کار در زمینه آموزش

کاربر تراست

بهترین تجربه در خرید رو داشتم و به طور باورنکردنی پیگیری ها عالی و دقیق بود واقعا ممنونم از تیم پشتیبانی ، البته امیدوارم همیشه همین طور پیگیر باشن

کسب و کار در زمینه ورزشی

کاربر تراست

ثبت درخواست

شما میتوانید در سایت تراست به آدرس www.trustfirm.ir در قسمت ثبت درخواست در منوی سایت ، درخواست خود را ثبت کنید و اگر قصد ثبت درخواست به صورت تحلیلی در اینستاگرام را دارید میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید

App
App

پشتیبانی تراست در واتس اپ

شما میتوانید با تراست در واتس اپ از ساعت 6 صبح الی 12 شب در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید و در سریعترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود .