قوانین تراست شامل :

تنها مراکز ارایه دهنده اطلاعات و خدمات در اینستاگرام trust.client و trust.firm میباشد . و تنها ایمیل شرکت trustfirm.cm@gmail.com میباشد . و درحال حاضر تماس و پیگیری درخواست ها فقط با شماره واتس اپی 09352425884 امکان پذیر است . برای سهولت و دقت بالا و انتظار کمتر در واتس اپ پیام خودرا بگذارید یا در قسمت تماس باما سایت با قرار دادن شماره تماس خود; کارشناسان در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان هستند.

1) تمامی هزینه های پرداختی از سمت تبلیغ دهنده ابتدا در حساب تراست نگه داری می‌شود تا پس از انجام صحیح و دقیق تبلیغ از سمت تبلیغ کننده ، هزینه به حساب تبلبغ کننده واریز شود

2) در صورت عدم انجام تبلیغ تا 24 ساعت پس از تایم مقرر، تبلیغ کنسل شده و هزینه به صورت کامل به مشتری عودت داده میشود(عودت وجه تنها درصورت شکایت مشتری)(نکته :در صورت تاخیر تا 1ساعت هزینه ای برگشت نخواهد خورد.)

3)در صورتی که تبلیغ کننده ، بر اساس ضوابط ذکر شده توسط تبلیغ دهنده تبلیغ را انجام ندهد ، هزینه پرداختی پس از تعیین ریالی ضرر توسط کارشناس عودت داده خواهد شد . در نظر داشته باشید به علت تعهد بالا به کاربران تراست و افزایش شدید شکایات و نارضایتی به صورت جزیی و دقیق تعیین خسارت خواهد شد.

4) در صورت اضافه کردن محتوایی به بنر آماده و یا حذف محتوایی از بنر به صورتی که با تبلیغ شونده هماهنگ نشود در صورت شکایت مشتری قسمتی از هزینه به عنوان خسارت عودت داده میشود. در صورت استفاه از تبلیغ گفتاری تبلیغ کننده; شکایتی در زمینه لحن گفتار وجود ندارد و فقط متن گفته شده توسط تبلیغ کننده قابل بررسی و شکایت است. (عودت وجه تنها درصورت شکایت مشتری)

5) هرگونه تضاد در در تعهد مقصد به مبدا و بالعکس برای پرداخت باعث بلوکه شدن هزینه در حساب تراست خواهد شد و در اسرع وقت به مشکل رسیدگی خواهد شد

6) هرگونه درخواست های نامرتبط از سوی مراکز ناشناس و اقدام برای دریافت هزینه ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد

7) تمامی هزینه ها از طریق درگاه بانکی امکان پذیر است و درخواست عوامل خارج از سازمان مبنی بر پرداخت وجه به صورتی دیگر از طرف تراست نبوده و مسئولیت آن به عهده واریز کننده میباشد

8) هرگونه کپی برداری از ایده و مطالب سایت در هر صورتی و با هر عنوانی ممنوع بوده و در صورت مشاهده شکایات علیه منتشر کننده انجام خواهد شد

9)هزینه پرداختی حضور در محل تفاوتی با هزینه پرداختی آنلاین و غیر حضوری ندارد و هزینه ابتدا از طرف تبلیغ دهنده به حساب تراست به صورت کامل واریز میشود و پس از تایید کارشناس با اتمام صحیح تبلیغ ، مبلغ به حساب تبلیغ کننده واریز میشود.

10) تمامی پرداختی ها و تسویه حساب ها از شرکت تراست به حساب تبلیغ کنندگان پس از انجام تبلیغ از طریق پرداخت ساتنا صورت میگیرد و این پروسه از 4 تا 48 ساعت به طول می انجامد.