⥀ پرداخت امن تراست یا trustpay

تراست - پرداخت امن

به پرداختی که از طریق درگاه امن سامانه خرید و فروش ایمن صورت می‌گیرد، پرداخت امن می‌گویند. سیستم پرداخت امن تراست به این صورت کار میکند که : اگر مشتری قصد خریدی در فضای مجازی داشته باشد وارد سایت تراست میشود و درخواست خود را ثبت و هزینه را پرداخت میکند . این هزینه در حساب تراست نگهداری میشود و با انجام شدن کار فروشنده هزینه به حساب فروشنده واریز میشود . بدیهی است در صورت نقص در انجام خدمت فروشنده هزینه به حساب مشتری بازمیگردد. تراست تنها در خدمات مجازی خدمات خود را عرضه میکند تا با کیفیت عالی سیستم پرداخت امن خود را به عرضه برساند. سایت های پرداخت امن حتما باید دارای نماد اعتماد الکترونیک باشند و همچنین سایت پرداخت امن نیز باید در آدرس خود https://... را داشته باشد تا فرایند پرداخت امنی را برای مشتریان فراهم کنند.

تراست - پرداخت امن

⥀ رفع مشکل بی اعتمادی با پرداخت امن تراست

پرداخت امن تراست برای خریدار و فروشنده در فضای مجازی ، امنیت و اعتماد ایجاد می‌کند.یکی از دغدغه‌های همیشگی ما، در داد و ستدهای آنلاین، مسئله پرداخت هزینه بوده است. اینکه آیا خریدار باید اول اقدام به واریز پول کند و سپس کالا یا خدمات را دریافت کند یا ابتدا فروشنده کالا یا خدمات را عرضه کند و پس از اتمام کار پول را از خریدار دریافت کند.همه این موارد گفته شده به نوعی ایمن نبودن سیستم پرداخت وجه را نشان میدهد.اگر پرداخت امن در معامله به کار گرفته شود ،دیگر مشکل بی اعتمادی بین طرفین معامله وجود ندارد چرا که راهکار آن پرداخت امن تراست است.

تراست - پرداخت امن

⥀ اهداف تراست از ایجاد پرداخت امن

تراست با هدف کاهش کلاهبرداری های اینترنتی و افزایش بازدهی تبلیغات در فضای مجازی همچون اینستاگرام و ... پرداخت امن و سیستم inr برای بازدهی تبلیغات ، فعالیت خود را آغاز کرده است. سوالی که وجود دارد چرا باید به تراست که ادعای ایمن بودن سیستم پرداخت امن خود را دارد اعتماد کرد؟!! تراست با دریافت تمام مجوزات لازم از جمله نماد اعتماد الکترونیک محیطی ایمنی را در زمینه پرداخت امن تبلیغات ایجاد کرده است . شما درکنار پرداخت امن تراست در اینستاگرام ،میتوانید در تلگرام نیز از خدمات پرداخت امن استفاده کنید که بزودی این سیستم پرداختی ایمن تراست فراگیر خواهد شد و از مزایای آن بهره خواهید برد.

تراست در زمینه خدمات مجازی فعالیت خود را آغاز کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی میکند و مشکلات در فرایند پرداخت را در زمینه خدمات به حداقل ممکن رسانده است . تراست علاوه بر سیستم پرداخت امن یک آژانس تبلیغاتی نیز حساب می آید که امکانات کاربردی را به شما مخاطبان میدهد تا بهترین و بیشترین بازدهی را از تبلیغات کسب کنید

1) کاهش کلاهبرداری اینترنتی تا 0 درصد

2) تمام شدن مشکلات طرفین معامله برای انجام معامله

3) افزایش درآمد فروشندگان تا 300 درصد

4) امکان پیگیری وجه در سریعترین زمان ممکن

5) انتخاب مطمین و دقیق بر اساس نیاز

6) احراز مشتریان در صورت داشتن کسب و کار

7) پشتیبانی 18 ساعته در شبانه روز از ساعت 6 الی 24

8) در صورت استفاده از تراست برای 1 بار تا 5 معامله بعدی بدون کارمزد است